wizyt
Dzisiaj: 34Wszystkich: 51252

Seniorki

SUKI » Seniorki

  • Karamella Ze stoupovy chaolupky
    Karamella Ze stoupovy chaolupky
  • Charodeyka s Divnyh Gor (Tosia)
    Charodeyka s Divnyh Gor (Tosia)
  • Milka, Mamba, Fiona
    Milka, Mamba, Fiona

W każdej hodowli, poza psami, które biorą aktywny udział w wystawach, są rozmnażane, żyją i seniorzy, którzy ten etap życia mają już za sobą. W mojej hodowli seniorzy otoczeni są opieką do końca swoich dni, bo nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej, niezależnie od tego jakie sukcesy osiągały i ile szczeniąt dały. Suki przechodzace na hodowlaną emeryturę są sterylizowane.

Obecnie w Sforze żyje urodzona w 2011r., czekoladowa, pochodząca z niemieckiej hodowli, miniaturowa Mł.Ch.Pl PERLA MERA von Weinreich. Milka dała mi tylko 5 szczeniąt w dwóch miotach, ale za to 4 czekoladowe i jedną czarną suczkę.

FIONA ze Sfory Cętkowanej, królicza, córka Mamby. Fiona ur.w 2009r. przejęła po swej matce doskonały instynkt macierzyński. Dobrze radziła sobie także na wystawowych ringach. Jej dzieci również odnosiły sukcesy, a obecnie laury zbierają już wnuczęta. Fionka ma idealny charakter, poza łakomstwem, ktore nie wpływa dobrze na szczupłą sylwetkę.

W 2022r. odeszła od nas, w wieku 16 lat i 2 miesięcy królicza CZARNA MAMBA- odeszła w nocy, we śnie.

Do grona suczek wyłączonych już z hodowli dołączyły: najbardziej utytułowana moja królicza suczka Int.Ch. CHARODEYKA s Divnyh Gor, matka pięknych szczeniąt, przede wszystkim mojego Zefira. Tosia osiągała duże sukcesy wystawowe, była Zw.Klubu, ZW.PL, stawała na najwyższym stopniu podium w trakcie BOG.

Na hodowlaną emeryturę przeszłą już także KARAMELLA ze Stoupovy chaloupky, królicza Ch.PL, Mł.Ch.Pl. Karmelka jest matką mojego Tokaja i Tori.

 

Facebook