wizyt
Dzisiaj: 6Wszystkich: 38102

Seniorki

SUKI » Seniorki

  • Milka, Mamba, Fiona
    Milka, Mamba, Fiona

W każdej hodowli, poza psami, które biorą aktywny udział w wystawach, są rozmnażane, żyją i seniorzy, którzy ten etap życia mają już za sobą. W mojej hodowli seniorzy otoczeni są opieką do końca swoich dni, bo nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej, niezależnie od tego jakie sukcesy osiągały i ile szczeniąt dały. Suki przechodzace na hodowlaną emeryturę są sterylizowane.

Obecnie w Sforze żyje 8 letnia, czekoladowa, pochodząca z niemieckiej hodowli, miniaturowa Mł.Ch.Pl PERLA MERA von Weinreich. Milka dała mi tylko 5 szczeniąt w dwóch miotach, ale za to 4 czekoladowe i jedną czarną suczkę. 

Najstarsza obecnie moja suczka to Ch.Pl., Mł.Ch.Pl CZARNA MAMBA Anna Gromak, królicza, czarna- podpalana, urodzona w 2005r. Mambunia była idealną matką, dawała liczne mioty, doskonale je odchowywała.Kilkoro jej dzieci, które były bywalcami wystaw, zdobyło tytuł championa.

FIONA ze Sfory Cętkowanej, królicza, córka Mamby. Fiona ur.w 2008r. przejęła po swej matce doskonały instynkt macierzyński. Dobrze radziła sobie także na wystawowych ringach. Jej dzieci również odnosiły sukcesy, a obecnie laury zbierają już wnuczęta. Fionka ma idealny charakter, poza łakomstwem, ktore nie wpływa dobrze na szczupłą sylwetkę.

Facebook